İçeriğe geç
Anasayfa » Kartepe Hurdacı

Kartepe Hurdacı

Kartepe hurdacı

Kartepe hurdacı, olarak Dev Metal firmamız milyarlarca ton hurdanın toprağa karışıp, denize atıldığını ve geri dönüştürülmeden doğaya bırakıldığının bilincinde. Atıkları önlemek, paradan tasarruf etmek ve mümkün olduğunca verimli bir şekilde geri dönüşüm yapmak için ellerinden geleni yaptıklarını biliyoruz. Hurda faaliyetlerinin verimli bir şekilde yürütülmesinin hammadde talebini azaltacağı ve bu alandaki krizin çözülmesinin daha kolay olacağı açıktır.

Kartepe hurdacı
Kartepe hurdacılar


Kartepe Hurdacı Dev Metal Ticaret Şirketi’nin iş felsefesi, hurda işinden
 elde edilebilecek gelirin hammadde ile sınırlı olmamasıdır. Yenilenebilir malzemelerin omurgasını oluşturan hurda ticareti sürecinde, ayıklama aşamasından son aşamalara kadar bizzat katılmaktadır. Kartepe en yakın hurdacıyla iletişime geçerek işlerini tamamlamalarına yardımcı olarak bu sürece destek olmak kişinin görevidir. Ayrıca hurda metal sahiplerine büyük bir maddi katkı sunmaktadır.

Hurda ticaretinin ana son kullanıcıları vatandaşlardır. Bizim aracılığımızla toplanan atıklar Kartepe  hurdacı herhangi bir hurdacı tarafından geri dönüştürülecektir. Bu toplama işlemi sırasında atıkların evden taşınması da garanti altına alınmaktadır. Bu nedenle hurda sahibi nakliye veya paketleme masraflarından sorumlu değildir. Çoğu zaman sadece bir telefon uzaklığındadır.

Kartepe Hurdacı Hurda alan yerler

Kullanılmayan malzemelerin büyük bir kısmı Kartepe hurdacı hurdalığında ayrıştırılıp paketleniyor ve insanlara ulaştırılıyor. Hurda ve geri dönüşüm kavramlarının birbirinden ayrılamayacağını göstermektedir. Atık yönetimi, geri dönüşüm gibi kritik süreçlerin temelini oluşturur. Bunu fark eden Kartepe hurdacıları, sürecin hemen her aşamasına katılarak yoğun bir çalışmaya başladı.

Geri dönüşümün en önemli ayağı hiç şüphesiz atıkların toplanmasıdır. Hurda ticareti bu alanda bir sır olmasa da giderek önem kazanmaya başlamış olup, son zamanlarda bu konunun küresel anlamda artan önemi, değerinin gerçeğe dönüşmeye başladığının en önemli işaretidir. Bu sektörü canlı tutmak ve büyütmek önümüzdeki günlerde mutlaka olumlu sonuçlar verecektir. Karabük hurdacıların bu konuyu ciddiye almasıyla bu durum düzelecektir.

Kartepe hurda fiyatları

Kartepe hurda metal fiyatını belirleyen temel faktörler ABD doları kuru ve hisse senedi fiyatlarındaki dalgalanmalardır. Daha fazla bilgi almak için gelip firmamızı ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

HURDA TÜRLERİ

Metal Hurdası Kağıt Hurdası Karton Hurdası Motor
Plastik Hurdası Akü Hurdası Alüminyum Okul Kitapları
Boru Hurdası Çelik Halat Araba Hurdası Atık Pil
Boru Direk Hurdası Buzdolabı Motoru Beyaz Eşya Televizyon
Kırık Atık Cam Cep Telefonu Cam Şişe Hurda Konteyner
Damlama Hortumu Sarı Pirinç Elektronik Anakart Naylon Poşet
Elektrik Kablosu Hurda Ecovat Galvaniz Boru Pimapen
Çinko Çelik Halat İnşaat Demiri Teneke
Araç Jantı Ayrıca Gazete Defter
PVC Soyma Bakır Zehir Kurşun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara