İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Raf Fiyatları

Hurda Raf Fiyatları

HURDA RAF FİYATLARI

Her türlü raf sistemleri sökümü firmamıza ait olup ücretsiz adresten alım ile sizlere en yüksek hurda veya ikinci el raf alımı sağlıyoruz. Sizde bizden fiyat almadan raf hurdası veya ikinci el raf satışı yapmayın.

 

HURDA RAF FİYATLARI

 

  • Drive-In Raf Sistemleri

  • Dar Koridor Raf Sistemleri

  • Kayar Raf Sistemleri

  • Mezanin (Katlı) Raf Sistemleri

  • Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri

Çelik Raf Modelleri, Çelik Depo Raf  hurda rafı alıcısı olarak bir hurda satıcısı, her türlü raf hurdası için yüksek fiyatları belirlemenize yardımcı olabilir.

Her türlü hurda raf ve kullanılmış rafları anında yüksek fiyatlarla satacağız, bu yüzden lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her türlü tonajlı hurdayı veya kullanılmış rafları iş yerinizin deposundan söküp, hak ettiği değerde geri satın alıyoruz. Raf israfı genellikle marketlerde ve şirket depolarında daha sık görülür.

Müşterilerimizden kullanılmış hurda rafları satın alıp ayrıştırmak ve geri dönüşüm için fabrikamıza gönderiyoruz. Hem bütçenize hem de ülkenizin ekonomisine fayda sağlayacak bir hurda rafını değerlendirmek için bugün bizi arayın.

Hurda için güncel raf fiyatlarını veriyor ve hurdaya hiç dokunmadan, borsa değerine göre gerçek fiyatla ücretsiz hurda satın alıyoruz. Ödeme talep üzerine nakit veya banka havalesi yoluyla yapılacaktır. Sizin için burada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hurda veya kullanılmış raflarınızı bizden fiyat almadan asla satmayın. Hemen arayın 0534 967 34 66

 

İKİNCİ EL RAF ALAN YERLER

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara