İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları

Tonajlı Hurda Karton İçin Fiyatlarımız gün içinde değişim sağlanmaktadır. Bizlere Fiyat sormadan Hurda karton satmayın. İstanbul Hurda karton alım fabrikası.  Hurda Karton Alımı Yapan Firmamız Ton bazında yüksek fiyat garantisi. Karton hurdalarınızın imha evrak dosya hurdalarınız gün içinde nakit ödeme yaparak firmamız sizlerden ev veya işyerlerinizden gün içinde alımlarımız yapılmaktadır. Hurda plastik alımı ve diğer Hurda çeşitleri için arayın. Kağıt hurda fiyatları gibi bir çok aramalarınız firmamız sizlerin en yakın hurdacı firmasıdır. Yapmakta olan firmamız çevre temizliğine ve geri dönüşüme hemen katkıda bulunmak için bizleri aramanız yeterlidir. Hurda kağıt fiyatları.

                DİKATTT !!    Alımlarımız Ton Bazında  !! KİLO İLE ALIM YAPMIYORUZ

EVLERDEN ALIM YAPMIYORUZ.

Hurda kağıt fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları

1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 4,00 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 2,95 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt 3,50 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı 6,00 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı 3,70 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 3,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak 3,00 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete 2,70 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete 3,70 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt 2,50 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı

Karton Hurda fiyatı gibi bir çok araştırmanızdan firmamız hurda karton alımına başlamış bulunmaktadır. Hurda kartonlarınızın geri dönüşüme katkıda ve adresinizden iş yelerinizden alımlarını yapmaktayız. Fiyat listemiz yukarda belirttiğimiz üzere hurda kitap alımı hurda plastik alımı gibi bir çok hurdalarınızın değerinde alımlarını yapmaktayız firmamız sizlere en yakın hurdacı firmasıdır.  İstanbul hurdacı firmamız hurda kartonhurda kitaphurda kuşe kağıthurda gazetehurda karton ve tüm hurda kağıt çeşitlerini almaktadır. Sizde hurda kağıtlarınızı geri dönüşüme kazandırın, hem siz kazançlı çıkın, hem de küresel ısınmaya karşı sorumluluğunuzu yerine getirin. Hurda kâğıt alımı Türkiye’nin birçok şehrinde markamız tarafından yapılmaktadır. Toplanan hurda kağıtlar geri dönüşüm merkezlerimize gönderilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Değerinde alımı tonajlı alımlarını yapmaktadır. Karton fiyatı için hemen bizleri arayın sizlere yerinde hurda alımını yapalım.

 

Hurda Karton Ne kadar ?

Hurda karton fiyatları ve ne kadar fiyat belirtisi olmak üzere sizlere bu fiyatlandırmak için çalışmaktayız İstanbul hurdacı firması sizlere en hızlı hurda hizmeti sağlamaktadır. Genelde kilogramına göre fiyat biçilse de kağıt ve karton çeşitlerine göre de fiyat biçilebilir. A4 gibi kağıtların satın alınması durumlarında farklı fiyatlandırmalar yapılabilir. Hurda karton ne kadar yukarıda tabloda fiyatlarımız güncel tutulmaktadır. Gün içinde fiyat değişimi görmekte olan hurda karton fiyatları siz yine emin olmak için bizleri arayabilirsiniz. Firmamız ev veya işyerlerinize araç gönderimi yapmaktadır. Firmamız Avrupa yakasından gün içinden nakit ödeme ile hurda kartonlarınız değerinde alınır.

 

Hurda Kağıt Alan Yerler

Hurda kağıt geri dönüşümün etkilerinden bir diğeri ise bu sektörün de işsizlik oranının düşüşünde etkili olmasıdır ki genç nüfus artmakta ve iş sahibi olmak isteyen birey sayısı da doğru orantıda artış göstermektedir. Kağıt hurda fabrikasından eriyip tekrar kullanıma gelen hurda karton alımı hurda kitap alımı yapan firmamız tekstillerden veya fabrikalardan alımlarını gerçekleştirmektedir sizlerde bizim öncü firmamızla çalışmak için bizleri aramanız yeterlidir. bizlere whatsapp üzerinden resim atıp fiyat alabilirsiniz hurda kağıt alan yerler.

 

Hurda Kağıt Kilosu Kaç Para

Hurda kağıt fiyatları günümüzde sıklıkla fiyat değişimi sağlamaktadır. Bunun için firmamız sizler için çalışmakta Hurda kağıt kilosu kaç para soruna cevap vererek kilosu 1 tl den başlayıp 2 tl ye kadar değişim sağlanmaktadır. Bunun için sizlere en yakın şubemizden hurda kağıtlarınızı yerinden alıp yerinde ödeme yapmak 20 yıldır bizim işimiz Tonajlı hurda kağıtlarınız daha yüksek fiyatla gün içinde adresinizden alımlarını yapmaktadır.

 

Hurda Kağıt Geri Dönüşüm

Hurda kağıdınızı geri dönüşüme bir katkıda bulunmak için bugün sizlerden alacağımız hurda kağıtlarınızı. Geri dönüşüme katkıda bulunmak üzere olduğunu biliyor musunuz Hurda kağıt geri dönüşüm tesislerinde bir eriyip tekrar kullanım haline gelebilen kağıt ormanlara zarar vermeden doğaya tertemiz çevre sağlamaktayız. Hurda kağıt geri dönüşüm için hemen arayıp Tonajlı bir şekilde alalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Hemen Ara