İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Kablo Fiyatları 2023

Hurda Kablo Fiyatları 2023

Geri dönüşüm sektörü içerisinde önemli bir pazar payı bulunan hurda kablo, farklı kablo kategorilerinin tekrar geri kazandırılmasından oluşmaktadır. Özellikle sanayi içerisinde yoğun bir kullanım alanına sahip olan hurda kablo kategorisi, çeşitlerine göre farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımını tamamlayan bu kablolar, hurda firmaları tarafından değerinde tekrar alınıp geri dönüşümü sağlanmaktadır. Bu açıdan oldukça merak edilen hurda kablo fiyatları 2023 yılı içerisinde kablo türlerine göre oluşmaktadır. Fiyatlar için iletişim numaramızı arayın.

Hurda kablo fiyatları  yılı için hurdanın miktarına ve kablonun çeşidine göre belirlenmektedir. Uzman ekiplerin yerinde gerçekleştirdiği analizler doğrultusunda kablolarınız adresinizden teslim alınmaktadır. Çeşidi belirlenen kablolar, miktarlarına göre ücretlendirilmektedir. Değerinde sunulan kilogram fiyatına göre belirlenen hurda ücretleri, güvenle tarafınıza ödenmektedir. Bu sayede hem ülke ekonomisine hem de kendi cebinize hurdalarınız katkı sağlamaktadır. Hurda kablo geri dönüşümü içerisinde satın alınan tüm kablolar, tekrar geri kazanılarak kullanıma sunulmaktadır. Bu noktada tüm hurda kablo çeşitlerini hurda firmaları, güncel şekilde oluşturulan fiyatlandırmaya göre satın almaktadır. Hurda kablo alım satımı yapan en iyi fiyatı veren 1. numara firma News.

 

HURDA KABLO FİYATI

Hurda Kablo Fiyatı 2022

Karışık Kablo hurdası 77,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo 79,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 120,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 80,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo 68,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo 52-34 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo 85,00 ₺/Kg

Soyulmuş Kablo Hurda Fiyatı

Soyulmuş kablo hurda fiyatı, elektrik kablosu hurda fiyatı, fiber optik kablo hurda fiyatı, soyulmamış kablo hurda fiyatı, bakır ve alüminyum hurda kablo fiyatı gibi pek çok farklı kategorinin fiyat listeleri hurda satışı yapacak kişiler tarafından merak edilmektedir. Hurda kablo alan hurda firmaları, farklı kablo çeşitlerine göre ayrı fiyatlandırma listeleri oluşturmaktadır. Kabloların özelliklerine göre değişen fiyat farkına ek olarak, farklı kriterler de alım fiyatına etki etmektedir. Bu noktada baz alınan en büyük kriter güncel Metal Borsası (LME) ve güncel dolar kurudur. Değişkenlik gösteren ve dalgalanma yaşayan kurlar, fiyatlandırmanın değişmesine neden olmaktadır. Bu noktada güncel kilogram değerlerine göre hurda kablo fiyatları 2023 üzerinden, uzman ekipler hurdaları incelemektedir.

 

Bunun sonucunda piyasa değerinde oluşturulan ödemeler, sizlere sunulmaktadır. 2022 yılı için hurda kablo fiyatlandırmalarını etkileyen kriterler şu şekildedir:

 • Metal borsası ve güncel dolar kuru,
 • Hurda kablonun çeşidine,
 • Kablo hurdasının miktarına,
 • Hurda kabloların durumuna ve verimine,
 • Hurdanın alınacağı adres ve uzaklığına göre fiyatlandırmalar sunulmaktadır.
 • Kablo Geri Dönüşüm Ve Hurda Kablo Fiyatları 2022

 

Hurda kablo sektörü, oldukça geniş çeşit yelpazesinden oluşmaktadır. Bunun temel sebebi ise, kablo malzemesinin farklı birçok alanda kullanılmasıdır. Tüm yapı tiplerinde, iş yerlerinde, aksesuar ve elektronik ürünlerde farklı çeşitlerdeki kablolar tercih edilmektedir. Bu kablolar cinsine göre bakır, çelik, çinko gibi yeniden kullanılabilen metaller içermektedir. Belirli bir kullanım sonrası ömrünü tamamlayan kablolar ise hurda kategorisine girmektedir. Hurda kategorisine giren kablolar ise geri dönüşüme gönderilir. Bu anlamda çeşitlerine göre oluşturulan hurda fiyatlandırması çerçevesinde hurda kablo alımı yapılmaktadır.

 

Geri dönüşüm için alımı yapılan hurda kablo kategorileri şu şekildedir:

 • Alüminyum kablolar,
 • Bakır kablolar,
 • Elektronik kablolar,
 • TTR kablolar,
 • PVC kablolar,
 • Data kablolar,
 • İnternet, telefon kabloları,
 • Sanayi tipi kablolar,
 • İç tesisat kabloları,
 • Tek damar kablolar,
 • Antigron kabloları,
 • Yer altı enerji kabloları,
 • Fare yemek kablolar,
 • Çelik kaplama kablolar

 

Hurda Bakır Kablo Fiyatı

Hurda bakır kablo, hurda kablo çeşitleri arasında birim fiyat olarak yüksek olan ve en fazla talep gören çeşittir. Pek çok alanda içerisinde bakır bulunan veya bakırdan oluşan kablolar kullanılmaktadır. Özellikle elektrik sanayi içerisinde bu kablo türüne sıklıkla rastlanmaktadır. Kullanılan bu kablolar ömrünü tamamladığında ise kablolardaki bakırın kalitesi ve durumuna göre geri dönüşüm işlemi yapılmaktadır. Bu noktada kilogram bazında satın alınan hurda bakır kablolar, bulunduğu yere gelinerek ölçüm sonrası fiyatlandırılmaktadır. Hurda kablo fiyatları, kablonun duruma göre şekillenmektedir. Bu fiyatlandırma:

Kablonun çeşidine göre oluşturulan fiyatlandırma, güncel kurlar takip edilerek yapılmaktadır. Bu noktada mevcut hurdanın miktarı ve değişkenlik gösteren kurlar, hurda bakır fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olmaktadır.

 

TTR Kablo Hurda Fiyatı, Hurda Kablo Fiyatları 2023

TTR kablo, evlerde yaygın kullanılan elektronik malzemelerde bulunan kablo tipidir. İçerisinde ince bakır tellerin bulunduğu TTR kablolar, hurda olarak satın alınmaktadır. TTR kablo fiyatları, güncel kur üzerinden belirlenmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken, alınan TTR kablonun içeriğidir. Bu kablo türü zaman zaman yüksek alüminyum ve düşük bakır oranı ile yapılabilmektedir. Bu gibi durumlarda hurda TTR kablo iyi şekilde analiz edilip fiyatlandırılmalıdır.

 

Antigron Kablo Hurda Fiyatı

Antigron kablo hurda, içerisinde yine bakır bulunan ve dışı plastik kaplı kablo tipidir. Hurda kablo alımında Antigron kablo çeşidi oldukça fazla satın alınmaktadır. Bu noktada Antigron kablo fiyatları, kilogram bazında güncel verilere göre oluşturulmaktadır. Ayrıca Antigron kablo tartım işlemi, kablonun soyma işlemi gerçekleşmesinden sonra yapılmaktadır. Çıkan bakır oranı ve plastik oranı değerlendirilerek Antigron kablo fiyatlandırılması oluşturulmaktadır.

 

Hurda Kablo Alımı Yapan Firmalar

Hurda kablo alan firmalar, oldukça fazladır. Güvenilir ve profesyonel hizmet ile sunulan hurda kablo alımı, adresinizden sorunsuzca gerçekleşmektedir. Hurdalarınızın bulunduğu konuma gelen ekipler, toptan veya bireysel hurda alış-satışını gerçekleştirmektedir. Güncel piyasa değerinde ve detaylı ölçümler sonucunda ödemeler güvenle yapılmaktadır. Bu noktada önemli olan ise işinde uzman ve güvenilir bir hurda firmasını tercih etmenizdir. Güncel fiyat listesini takip eden ve hurdanızı değerinde alacak firmalar, en karlı hurda satışını yapmanız için önemlidir. Şeffaf ve işinde uzman kurumsal bir firmayı tercih etmeniz, hurda kablo alışverişinizi karlı hale getirecektir.

2022 yılı içerisinde hurda kablo fiyatları 2023 hakkındaki detaylı bilgileri sizlerle paylaştık. Çeşidine ve mevcut niteliklere göre değişen bu fiyatlandırmalar, en doğru şekilde firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu açıdan hurdanızın değerini öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için hurda alım-satım işlemi gerçekleştiren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablo fiyatı için bizleri arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button