İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Kablo Fiyatı

Hurda Kablo Fiyatı

Hurda kablo fiyatı Sıklıkla geri dönüşümü yapılan ve hurdacılıkta en çok para kazanmayı sağlayan materyallerden biri hurda kablolarıdır. Hurda kablo fiyatları oldukça yüksek olduğu için hurdacılık yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’de geçimini hurdacılık ile sağlayan birçok insan bulunmaktadır. Bu kişiler sayesinde çok sayıda materyalin geri dönüşümü yapılarak, ülke ekonomisine ve çevreye olumlu faydalar sağlanmaktadır.

ADRESE GELİYOR HURDA Kablolarınızı YERİNDE TARTIYOR ÖDEMEYİ NAKİT YAPIYORUZ..

HEMEN Tıklayıp ÜCRETSİZ ARAYIN : 0534 967 34 66

Eğer elinizde hurda kabloları var ise hiç vakit kaybeden 0534 967 34 66 nolu numaradan Hurdacı firmasına ulaşabilirsiniz. Hurda kablo fiyatları her gün değişmekte olduğu için arayarak en doğru hurda kablo fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizlere en iyi fiyat teklifi veren hurda bakır kablo fiyatları sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hurda kablo fiyatı için 7/24 saat açık firmamız.

  • Hurda Kablo Fiyatı
  • Hurda Karışık Kablo Fiyatı 115,00 TL/Kg
  • Hurda Antigron Kablo Fiyatı 119,00 TL/Kg
  • Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Fiyatı 108,00 TL/Kg
  • Hurda Yer Altı Enerji Kablosu Fiyatı 150,00 TL/Kg
  • Ttr Kablo Fiyatları 105,00 TL/Kg
  • Çelik Kaplama Kablo Fiyatları 135,00 TL/Kg
  • Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatları 145,00 TL/Kg

HURDA KABLO FİYATI

Hurda Kablo Alan Firmalar

İstanbul hurda kablo hurdacılığı yapmak çok kazançlı bir yöntemdir. Çok farklı tipte hurda kabloları bulunmaktadır. Bunların hepsi farklı şekillerde geri dönüşüme uğramaktadır. Bu yüzden her materyalin fiyatı değişiklik göstermektedir. Hurda kablo alan firmalar genellikle soyulmuş kablo hurdaları tercih etmektedir. Fakat soyulmamış hurda kablo alımı yapan hurda firmaları da bulunmaktadır. İstanbul Hurdacı tarafından alınan çeşitli hurda kabloları şunlardır:
Alüminyum Kablo Hurda
Soyulmuş Kablo Bakır
Soyulmamış Kablo
TTR Kablo Hurda
Antigron Kablo Hurda
Fiberoptik Kablosu Hurda
Tek Damar Hurda Kablo
Soyulmamış Bakır Kablo Hurda

Hurda kablo alan firmalar gibi aramanızda ilk öncelik bizden fiyat almadan hurda kablo satmayın en güncel fiyatlardan sizlerden hurda kablo alıyoruz.

Soyma Bakır Kablo Fiyatları

Hurdacılığı en çok yapılan çeşit olan hurda kablo, soyma bakır kablodur. Bakır kablolar iyi elektrik iletmesi sebebiyle elektrik hatlarında kullanımı sıklıkla tercih edilen bir kablo türüdür. Yaygın olarak bulunması ve kolay soyulması sebebiyle, hurdacılar bakır kabloyu tercih etmektedir. Çoğu bakır kablo yumuşak bir materyal ile izole edilmiştir. Bu yumuşak izolasyon malzemesini soymak oldukça kolaydır ve bu sayede soyma bakır kablo elde edilerek geri dönüşümü daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Soyma bakır kablo fiyatları, soyulmamış bakır kablo fiyatlarına nazaran daha yüksektir. Bu cihaz bakır kablo hurdalarının haricinde Alüminyum kablo hurdalarını da soyabilmektedir. Bu sayade sattığınız alüminyum kablo hurdası fiyatlarında artış gerçekleşir.

Soyulmamış Kablo Fiyatı

Soyulmamış kablo fiyatları soyulmuşlara nazaran biraz daha düşüktür. Bunun iki sebebi bulunmaktadır. Birinci sebebi soyulmamış kablonun taşınması maliyetidir. Plastik izolasyon malzemesine sahip olan soyulmamış kablo çok daha fazla yer kaplamaktadır ve daha ağırdır. Eğer hurda kabloları soyma imkanınız varsa bu size daha çok kazandırabilir. Fakat çok sayıda soyulmamış hurda kabloya sahipseniz bu durumda vakit harcamamak yerine hurda kablo alan firmalara soyulmamış kablo hurdası satmanız da mümkündür. Soyulmuş veya soyulmamış bakır kablolarınızı satmak için en doğru adres İstanbul Hurdacı’dır. Soyulmamış hurda kablolarınızı sizlerden yüzdelik oran hesabından hurda kablonuzu hiç uğraşmadan sizler soyup uğraşmadan bakır hesabından parası ödenmektedir hurdacı firmamız hurda kablonuzun yüzde kaç oran veriyorsa bakır parasından ödenip alınmaktadır.

Tek Damar Kablo Hurda Fiyatları

Bir veya daha fazla kablonun PVC ile kaplanıp bir araya getirilmesine tek damar kablo denilmektedir. Bazı kabloların içerisinde birden fazla kablo bulunmaktadır.  Hurda Kablo Fiyatı. Bu durumda soyularak hurda haline getirilmesi biraz daha zor olmaktadır. Tek damar kablo hurdada bu sorun yaşanmamaktadır ve kolayca soyulabilirdir. Bu sayede tek damar kablo hurda alımı ve satımı oldukça kolay olmaktadır. Tek damar kablo hurda fiyatları için İstanbul Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Tek damar hurda kablo fiyatı bizlerden en yüksek fiyat teklifi almak için hurda kablonuzu borsa fiyatından güncel bir şekilde satmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Fiberoptik Kablo Hurda Fiyatları

Fiberoptik kablolar internet altyapısında yüksek hız için kullanılmaktadır. Bu kablolar sayesinde çok yüksek hızlı internet download hızlarına ulaşılabilmektedir. Ayrıca elektrik kablosu olarak da kullanılan fiberoptik kablolar elektrik hatlarında parazitlerin olmaması için kullanılabilmektedir. Bu sayede üstün kaliteli hizmet sağlarlar. Fiberoptik kablo hurda fiyatları bu sebeplerden dolayı oldukça değerlidir. Ağırlık olarak hafif kablolar olsa da birim fiyatı başına yüksek ödemeleri vardır. İstanbul Hurdacı’nın fiberoptik kablo hurdalarında çok yüksek fiyatlar ödediğini bilmelisiniz. En kazançlı hurda fiyatlarından yararlanmak adına 0534 967 34 66  numaralı telefondan Hurdacı firması firmasına ulaşın ve yüksek oranda kar edin.

TTR Kablo Hurda Fiyatları

TTR kabloların içerisinde çok sayıda bakır tel geçer ve her biri ayrı ayrı izole edilmiştir. Bu yüzden soyulması oldukça zor olan TTR kablo hurda fiyatları yüksektir. İstanbul Hurda firması TTR kablo hurdalarını en iyi fiyatlardan almaktadır. Metal fiyatları dolar kuruna ve borsaya bağlı olarak değiştiğinden, hurda kablolar her gün ayrı bir fiyatlandırmaya uğrar. En güncel ve en iyi fiyat bilgisi için İstanbul Hurdacıyı hemen arayın. Ttr hurda kablo alımı yapan firmamız sizlere en iyi fiyat vermektedir. güncel hurda kablo fiyatları için elinizde ttr kablo hurdası varsa hemen arayın. En iyi teklifi siz alın.

Hurda Kablo Alımı

Her türlü hurda kablo satışı için Hurdacı firması firmasını tercih etmeniz halinde yüksek alım fiyatlarından yararlanırsınız. Hurda kablo satanların ve hurda kablo alanların aracılığını yapan Hurdacı firması sayesinde tüm kablo hurdalarının geri dönüşümü ve üretime kazandırılması sağlanmaktadır. Kablolar her yerde bulunur ve hurdacılar tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdir. Elektrik kablolarının birkaç yılda eskimesi yüzünden çoğu kablo hurdaya çıkmaktadır.  Hurda Kablo Fiyatı. Türkiye’nin asla bitmeyecek kablo ihtiyacından dolayı hurdaya çıkan kablolarının geri dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu sayede sürekli bir döngü halinde sanayi sektörüne materyal sağlanır.  Hurda kablo satışımız ve alımlarımız devam etmektedir. Hurda kablo alımı yapan ve en iyi fiyat tekliflerine başka hurdacı aramadan hızlı bir şekilde hurda kablo satmak istiyorsanız hemen bizleri hızlı bir şekilde arayın firmamız size en yakın şubemizden hızlı bir şekilde araç gönderimi sağlasın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara