İçeriğe geç
Anasayfa » Günyüzü hurdacı

Günyüzü hurdacı

Günyüzü hurdacı Hurda metal satışı yapmak isteyenler hurda bayisinin numarası olan 0534 967 34 66 numaralı telefondan iletişime geçebilirler. Uzman ekibimiz bakiyelerinizi yerinde inceleyerek en güncel fiyatları sunacaktır. Atık toplama ve ayrıştırma gibi faaliyetler için de ekstra ücret talep etmiyoruz. Dev Metal olarak geri dönüşümü mümkün olan hemen hemen her türlü hurda metali satın alıyoruz. Sarı pirinç hurdası, kablo hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, kumaş hurdası, alüminyum hurdası, metal hurdası, çelik hurdası gibi geniş bir yelpazede hurda metal sunmaktayız. Günyüzü hurdacı metal alıcısı olarak hurda metalinizi en iyi fiyata değerlendirmek için Dev Metal ile iletişime geçin. Yaklaşık 30 yıldır bu alanda faaliyet gösteren metal firmamız Dev, hurda metal alım satımı konusunda uzman iş birliği ile en iyi fiyat hizmetini sunmaktadır.

Hurdacı

Günyüzü hurda metal bayilerimiz en yüksek hurda fiyatlarını sunarak öndedir. Asla geç saatlere kadar çalışmıyoruz ve amacımız size anında gelir sağlamaktır. Günyüzü hurda metal alım satımı Hurda metal satmak isteyenler için Günyüzü de çok sayıda hurda deposu bulunmaktadır. Ancak doğru teklifler ve güvenilir bir firma ile işbirliği önemlidir. Günyüzü Metal olarak hurda metallerinizi Günyüzü hurdacı satın alma firmamız aracılığıyla değerinde satın alıyor ve geri dönüştürülebilir hale getiriyoruz. Hurdalarınızı en iyi fiyata satmak ve geri dönüşümü teşvik etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günyüzü hurdacı günde onlarca kez hurda aldığımız bölgelerden biri.

Dev metalin Günyüzü bölgesindeki birçok firma ile anlaşması olduğundan her gün sürekli hizmet verilebilmektedir. Bakır hurdasından ayakkabı hurdasına, sarı hurdasından tekstil hurdasına kadar satılık tüm hurdaları aynı gün teslim edebileceğiniz anlaşmalı firmanız olabiliriz. Hemen şirketimizle iletişime geçebilir ve aynı gün içerisinde hisselerinizi nakde çevirme konusunda bilgi alabilirsiniz. Hurda bayisi aradığınızda Dev metal ekiplerimiz her hurdanın değerini sunarak ayrım yapmadan alım yapmaktadır. İstanbul’da Avrupa Günyüzü hurdacı bayisi olarak onlarca ekiple güvenilir firmamız hurda bayisi aracılığıyla hizmet vermekteyiz. Parçaları atmayın, yüksek fiyata bize satarak kullanın.

Günyüzü hurdacı Bizi arayın ve birkaç dakika içinde tüm ilanlarınızdan para kazanın. bakır artıkları, alüminyum artıkları, nikel artıkları, çinko kalıntıları hurda metal, iplik artıkları, kablo uçları, Hurda çelik, atık makineleri, saç kremi kalıntısı, kazan kalıntıları, jeneratör çipleri, hurda metal motor, eski pil, ayakkabı kalıpları, eski telefon, tekstil atıkları, bilgisayar çipleri, ev aletlerinin bir kısmı Alışverişler nakit ödeme ile anında yapılmakta olup, ünitelerimiz haftanın 7 günü sürekli olarak tesiste bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde ev aletlerinden tekstil ürünlerine, ayakkabı kalıplarından, kalan klimalara kadar her şeyi satabilirsiniz. Tekstikent çöplüğümüz ve ofisimiz bölgemizde olduğundan 0534 967 34 66 numaralı telefonu arayarak aynı gün adresinize gelebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Hemen Ara