İçeriğe geç
Anasayfa » Bakır Hurda Fiyatı 2024

Bakır Hurda Fiyatı 2024

HURDA BAKIR FİYATI 2024 Bakır hurda fiyatları, günden güne ve şehirden şehirlere değişkenlik gösterir. Sadece zaman ve mekana bağlı değil, soyulmuş bakır olması , yanmış bakır olması gibi etmenlere de bağlıdır. Bu nedenle bakır hurda fiyatı 2024  seçeneklerini incelerken bu tür değişkenleri göz önüne almalıyız.

ADRESE GELİYOR HURDA BAKIRLARINIZI YERİNDE TARTIYOR ÖDEMEYİ NAKİT YAPIYORUZ..

HEMEN Tıklayıp ÜCRETSİZ ARAYIN : 0534 967 34 66

Bakır hurda fiyatlarına baktığımız zaman genellikle diğer hurda çeşitlerinden daha pahalı olduklarını görmekteyiz. Soyma bakır, yanmış bakır, bakır kablo hurdası fiyatları da hurda bakırdan daha farklı fiyatlandırılabilmektedir. Bu nedenlerle siz de etrafınızdaki hurda bakır, soyulmuş bakır, bakır kablo hurdası, hurda bakır tencere, yanmış bakır gibi hurdaları satarak gelir elde edebilirsiniz. Güncel hurda bakır fiyatları için, hurda bakır alımı yapan firmalardan fiyat ilgisi alabilirsiniz. Firmadan firmaya fiyat farklılıkları olsa genel olarak birbirine yakındır diyebiliriz. Hurda Bakır Fiyatları 2021

Bakır Hurda Fiyatı 2024

Soyma Bakır Hurdası  255,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası 248,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 220,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 215,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 210,00 ₺/Kg
Bakır Talaş Hurdası 210,00 ₺/Kg

Bakır hurdası, çeşitli şekillerde karşımıza çıkabilir. En sık rastlanılan bazıları şunlardır:

 • Hurda bakır kablo
 • Soyma bakır hurdası
 • Hurda bakır tencere
 • Yanmış bakır ürünleri

Bakır Hurda Fiyatı 2021

Hurda Bakır Kablo Fiyatı

Hurda fiyatları genel olarak belirli özellikler üzerinden değerlendirilir. Daha sonra bu özelliklere göre kilogram başı fiyat belirlenerek alım ve satım yapılır. Genel olarak bakır hurdası fiyatları ortalama bir düzlemde seyretse de zaman zaman değişkenlik gösterebilir. Ayrıca bakır hurda fiyatı 2024 satın alan firma bazında da değişkenlikler olabilir. Bu nedenle bakır hurdası satışı yapmadan önce farklı firmalardan fiyat almakta fayda vardır. Genel olarak hurda bakırın fiyatını şu etmenler belirler;

 • Var olan hurdanın cinsi
 • Hurdanın mevcut durumu ( yanmış bakır hurdası, soyulmuş bakır hurdası gibi)
 • Eski hurdanın sağlam halinin piyasa fiyatı ( Örneğin hurda bakır bir tencerenin sağlam halinin mevcut fiyatı)
 • Hurdanın ağırlığı ( Kimi zaman toplu satışlarda daha yüksek fiyatlar alınabilmektedir)

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdalarının, her yıl değişen fiyatlara sahip olduğunu belirtmiştik. Bunun yanında bakırın türü ve niteliği de satış fiyatını etkiler. Soyulmuş bakır, soyma bakır, yanmış bakır gibi hurdaların fiyatı da bakır hurdasına göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle bakır hurda fiyatı 2024 elinizdeki hurda bakırların mahiyetine göre elde edebileceğiniz gelir değişkenlik gösterecektir. Tüm bu sebepler dolayısıyla net bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Fiyatı belirlemek içim bölgenizdeki güncel hurda bakır satın alan firmalardan fiyat almanız daha sağlıklı olacaktır.

Bakır Fiyatı Hurda

Hurda bakırlar genellikle hepimizin evinde bile bulunan maddelerin hurda hale gelmesiyle oluşur. Örneğin hurda bakır tencereler, soyulmuş bakırlar, hurda bakır kablolar gibi. Bu nedenle etrafımızda da bolca bulunabilen bu hurdaları satmak isteyen de birçok kişi bulunabilir. Hurda satışı, geri dönüşüm için de oldukça yararlı bir eylemdir. Çünkü etrafımızda gördüğümüz hurdaları işleyerek yeni ürünler elde eden firmalar hurda bakırlarımızı ekonomiye geri kazandırmaktadır. Bu sayede hem hurda bakırlarımız çöpe gitmemekte hem de doğaya ve ekonomiye bir katkımız olabilmektedir. Peki etrafımızdaki hurda bakırları, hurda bakır tencereleri, hurda bakır kabloları satarken, bu hurdaların fiyatlarını neler değiştirir? Bakır hurda fiyatı 2024

 • Güncel döviz kuru: Döviz kurlarını ülkemizdeki çoğu ürün gibi hurda bakır fiyatlarını da değiştirebilmektedir.
 • Hurda tipleri: Yazımızda da belirttiğimiz gibi hurdanın tipi de fiyatını değiştirebilmektedir.
 • Bakırın güncel değeri: Hurda bakır da bakırın bir nevi eskimiş hali olduğundan güncel bakır fiyatı da hurda bakır fiyatını etkilemektedir.

Hurda Bakır Kilo Fiyatı

Bu günlerde hurda bakırlar; hurda bakır kablo, hurda bakır tencere, soyma bakır, yanmış bakır gibi kategorilere ayrılır. Hangi türde bakır olduğu hurdanın fiyatını da etkiler. Aynı zamanda fiyatlandırma işlemi, hurdanın kilosuna göre de değişim göstermektedir. Bu nedenle hurda bakır satarken, hurdanın türünü ve ağırlığını göz önünde bulundurmak gerekir. Hurda bakır türleri genel olarak şöyledir;

 • Soyma bakır hurdası: Fiyat olarak en yüksek değerde olan bakır hurdası türüdür. Geri dönüşümü kolaydır.
 • İmalat artığı bakır hurdası : Bu tür hurda bakırlar da oldukça değerlidir. Genellikle bakırdan ürün imal eden imalathanelerin artık ürünlerinden oluşur.
 • Bakır boru hurdası: Bakır boru hurdaları da değerli hurdalardır. Eskimiş ve kullanılmayan bakır borulardan oluşur.
 • Yanık bakır hurdası: Bu tür hurdalar da bakır boru hurdaları ile hemen hemen aynı fiyattan satılmaktadır.

BAKIR FİYATI

 Bakır hurda Fiyatı 255,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurda Fiyatı 248,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurda Fiyatı 220,00 ₺/Kg
Çatı Bakırı hurda fiyatı 250,00 ₺/Kg
Bakır Kazan Hurda Fiyatı 218,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Fiyatı 218,00 ₺/Kg

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

Soyma bakır hurdası, genellikle bakır kabloların soyulması ile elde edilir. Çalışma ömrünü doldurmuş bakır kabloların geri dönüşüme kazandırılması için oldukça etkili bir yöntemdir. Ayrıca bakır hurdası çeşitleri içerisinde ekonomik değeri en yüksek çeşitlerden biridir. Bu nedenlerle soyma bakır hurdası alım ve satımı oldukça yoğun şekilde yapılmaktadır. Soyma hurda bakır kilogram fiyatları çeşitli değişkenlere bağlıdır. Buna rağmen hemen hemen her koşulda oldukça tatmin edici fiyatlara alıcı bulabilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz yerdeki hurda alıcıları ile irtibata geçmeniz önerilir.

Yanmış Bakır Fiyatı

Yanmış bakır hurdası da soyma bakır hurdaları gibi oldukça yüksek ekonomik değer taşırlar. Bunun sebebi olarak geri dönüştürülme aşamasında ağırlık ve değer kaybetme oranının düşük olmasıdır. Bu nedenle bakır hurda fiyatı 2024 yanmış bakır hurdası satışı da oldukça yoğundur. Yine diğer hurda bakır türlerinde olduğu gibi yanmış bakır hurdası satışı için de bulunduğunuz yerdeki hurda alımı yapan firmalara başvurmanız önerilir.

Hurda Bakır Tencere Fiyatları

Bir zamanlar hepimizin evinde bulunabilen bakır tencereler artık pek kullanılmıyor. Bunun sebebi olarak çelik ve teflon gibi tencere çeşitlerinin çıkması gösterilebilir. Teflon gibi temizlemesi kolay ürünler çıktıkça da insanlar genellikle bu ürünlere yönelebiliyor. Çoğu insan da artık kullanmadığı ve zaman zaman da hurda haline gelen tencerelerini satmak isteyebiliyor. Hurda bakır fiyatları da göz önüne alındığında bu gayet normal. Hurda tencereleri bakır hurda fiyatı 2024  satarak hem maddi gelir elde ederken hem de evlerindeki fazlalık eşyalardan kurtulmuş oluyorlar. Hurda bakır tencere fiyatları de diğer hurda bakırlar gibi hurda alımı yapan firmalara satılabilir. Bunun yanı sıra hemen her şehrimizde bulunan gezerek hurda alımı yapan kişilere de satılabilir. Hurda bakır tencere alımını satımı yapan firmamız en yüksek fiyat teklif garantisi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara