İçeriğe geç
Anasayfa » Amasya hurdacı

Amasya hurdacı

Amasya hurdacı

Sadece Amasya hurdacı her yerde sizlere hizmet veriyoruz!
Bu yazımızda kendimizi Amasya hurdacıları olarak tanımlasak da aslında Amasya tamamına hizmet vermekteyiz. Amasya şehrinin her yerine yayılmış merkezimiz var. Bu pilot ilçeler sayesinde her hizmete anında cevap verebiliyoruz. Özellikle Amasya hurdacı olarak bizden bahsetmemizin sebeplerinden biri de depolarımızdan birinin bu bölgede yer almasıdır. Firmamız bir işletme olup Amasya her yerine aynı fiyata
hizmet sunmaktadır. Ayrıca en kısa sürede (muhtemelen aynı gün) gelip işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Amasya hurdacı
Yüksek fiyatlar talep etmiyoruz, sadece buna değer olanı teslim ediyoruz!
Fiyatımız, birçok müşterimizin bizden memnun kalmasında önemli bir faktördür. Tabii ki Amasya hurdacıları arasında en yüksek fiyatları verdiğimiz varsayılıyor ama öyle değil, bu noktada bu ürünü ne kadar takdir ettiğimiz bir gerçek. Diğer Amasya hurdacıları daha az teklif veriyorsa, şüphesiz yüksek kar marjları bekleyebilirsiniz.

Amasya HURDACI Geri dönüşüm sepeti ücret alıyor mu?

Hayır, şirketimiz sadece düzenli atık tedarikçilerine ücretsiz geri dönüşüm sepetleri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ücretsiz genel hizmet de sağlıyor.

Amasya Hurdacı Firmamız sizlere ne kadar süredir hizmet vermektedir? Firma olarak 10 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Daha önce Amasya  diğer hurdacılar gibi biz de al-sat esasına göre çalışıyorduk. Ülkenin endüstriyel gelişimine ayak uydurabilen sayılı hurda firmalarından biri olduğumuza emin olabilirsiniz.

Amasya Hurdacılar, hurda malzemelerin değerlendirilmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Atık değerlendirme, çevre kirliliğini önlemenin yanı sıra enerji ve kaynakların verimli kullanılmasını da sağlar. Hurdacılar ayırma işlemi sırasında metal, cam, plastik, kağıt ve diğer malzemeleri geri dönüşüme veya yeniden kullanıma uygun olacak şekilde ayırır. Hurda işçileri de kirliliğin önlenmesinde önemli rol oynuyor. Atıkların uygun şekilde işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, yerel çevrenin kirlenmesini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, uygun olmayan atık bertarafından kaynaklanan kirlenme önlenir. Kağıthane hurdacısı da şehrin ekonomisinde önemli rol oynuyor. Hurda metal işçileri, yerel işletmeleri desteklemekte ve hurda toplama, tasnif etme ve satma gibi faaliyetler yoluyla istihdam yaratmaktadır. Ayrıca, atık değerlendirmesinden kaynaklanan maliyetler de azalır. HER TONAJDA  HURDA ALIMI ADRESTEN YAPILIR..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara